Jaké produkty jsou v JYSK letáku na straně 16 nejlepšího designu?

Nevím, odkud se to ve mě bere, ale něco vždycky táhne k těm skandinávským designům. Mají v sobě něco neodolatelně čistého, jednoduchého, a přitom tak funkčního. Takže kdykoliv vidím nový leták z JYSKu, hned musím prohlédnout, co nového se u nich objevilo. Ale dnes – dnes jsem zaujat stranou číslo 16. Strana plná designových šperků, které by zviditelnilo každý interiér. Tak pojďme na to společně, ukažu Vám, jaké kousky mě na této stránce nejvíce oslovily.

Nejprve mě okouzlil koberec OKSBOL. Jeho geometrický vzor evokuje minimalistický skandinávský styl a zároveň dodává pokoji moderní dojem. Barvy jsou decentní, tedy ideální pro kombinaci s jinými odstíny. Jeho pevná textura také naznačuje, že je vysoce odolný – skvělá investice na delší dobu!

Pak mé oči padly na židli TUREBY. Její jednoduchý design, materiál a barva zaručují, že se hodí do jakéhokoliv prostoru. Ať už máte minimalistický, průmyslový nebo rustikální styl, tahle židle se bez problémů smísí s ostatním nábytkem. Pohodlný polstrovaný sedák jistě ocení každý, kdo si na ní sedne.

Dále mě zaujal konferenční stolek VEDDE. Jeho dřevěný povrch v kombinaci s moderním designem je dokonalý. Je to ten typ kousku, který vyčnívá, ale zároveň se dokáže začlenit do celkového vzhledu místnosti.

A jako poslední, ale rozhodně ne méně důležitý, je pro mě šatní skříň VINDERUP. Její jednoduchost a funkčnost jsou ztělesněním skandinávského designu. Nabízí dostatek úložného prostoru, aniž by působila těžkopádně. Její bílá barva navíc opticky zvětšuje prostor.

Všechny tyto produkty jsou pro mě přesně tím, co očekávám od skandinávského designu. Jde o jednoduchost, funkcionalitu a estetiku. Přesně tak, jak to mám rád. A tyhle čtyři kousky z letáku JYSK na straně 16 jsou právě takové. Doufám, že Vás také inspirují k tomu, aby jste svůj domov zařídili podle nejnovějších trendů skandinávského designu. A nezapomeňte, v JYSKu jsou tyto trendy přístupné za rozumné ceny!

×

    Sdílení